To bardzo dobre rozwiązanie aby pozostać w pamięci klientów przez cały rok. 
Posiadamy szeroką ofertę kalendarzy, z której na pewno wybierzesz odpowiedni dla swojej frmy.

Zobacz nasze realizacje

 

Zastanawiasz się nad subtelną, ale jednocześnie ekskluzywną reklamą swojej firmy? Wybierz kalendarze książkowe z logo! To miły upominek noworoczny dla czołowych klientów i partnerów biznesowych. Nasza drukarnia produkuje wysokiej jakości kalendarze książkowe w wygodnym formacie A5, B5, A4, B6, A6 i A7 z okładkami w różnych kolorach z gumką, o praktycznym układzie tygodniowym, zawierające 148 stron. Kalendarze o układzie dziennym zawierają nawet 356 stron lub więcej. Dzięki wycinanym registrom jednorzędowym korzystanie z kalendarza jest łatwe i przyjemne.

Zobacz więcej

Tylko u nas największy wybór kalendarzy na 2018 rok z reklamą Twojej firmy. Oferujemy profesjonalny druk kalendarzy trójdzielnych tradycyjnych oraz kalendarze trójdzielne z zegarem – z główką płaską lub wypukłą, z folią matową lub błyszczącą oraz lakierowane. Komfort użytkowania kalendarza firmowego gwarantuje czerwone okienko do zaznaczania aktualnej daty, wypisane imieniny, wyróżnione niedziele i święta, zapis nazw miesięcy i dni tygodnia w językach polskim, angielskim i niemieckim. Swoją reklamę możesz umieścić pomiędzy kalendariami oraz w stopce plecków kalendarza.

Zobacz więcej

Nasza drukarnia oferuje profesjonalny druk kalendarzy indywidualnych na terenie Trójmiasta oraz w okolicach. Jeśli chcesz, aby reklama Twojej firmy towarzyszyła klientom każdego dnia, podaruj im kalendarz! W naszej ofercie na 2018 rok znajdziesz kalendarze jednodzielne z główką płaską oraz wypukłą (kaszerowane). Korzystanie z kalendarza ułatwia czerwone okienko do zaznaczania daty, wypisane imieniny, wyróżnione niedziele i święta, a także zapis nazw miesięcy i dni tygodnia w trzech językach.

Zobacz więcej

Czy wiesz, że najlepszym noworocznym upominkiem dla kontrahenta jest kalendarz firmowy? Drukarnia zaprasza do współpracy! Profesjonalnie zaopatrujemy w druk kalendarzy na 2018. Kartuzy i Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot). Oferujemy indywidualne kalendarze planszowe na papierze kredowym matowym lub błyszczącym jednokartkowe (plakatowe) i wielokartkowe (7, 8, 13 lub 14 kart) w formatach: A1, A2, A3, A4, B1, B2, B3, B4, oprawa z zawieszką lub spiralą mogą być umieszczone wzdłuż krótszego albo dłuższego boku.

Zobacz więcej

Zastanawiasz się, gdzie zamówić upominki noworoczne dla swoich klientów? Zapraszamy do nas! Zaopatrujemy w kalendarze biurkowe na 2018 rok Trójmiasto i Kartuzy. Wykonujemy kalendarze biurkowe klejone oraz na metalowej spirali w kolorze czarnym, srebrnym lub białym, pionowe oraz poziome, w dwóch formatach – A5 i A6. Trzynaście kart kalendarza firmowego zadrukowane jest jednostronnie, wysoka jakość kartonu gwarantuje możliwość korzystania z upominku przez cały rok.

Zobacz więcej

Coraz większą popularnością jako forma reklamy cieszą się indywidualne kalendarzyki listkowe. Wychodząc naprzeciw tej tendencji, nasza drukarnia produkuje kalendarze dla całej Polski. Oferujemy kalendarzyki listkowe matowe i błyszczące o wymiarach 85×54 mm, z zaokrąglonymi narożnikami, zadrukowane dwustronnie.

Zobacz więcej

Profesjonalna drukarnia oferuje estetyczne podkłady na biurko z reklamą Twojej firmy. Oferta obejmuje druk kalendarzy w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot) jak i całej Polsce. Wykonujemy firmowe planery na biurko w formatach: A3, B3, A2, B2. Nasze biuwary są podklejone od spodu sztywnym kartonem, dzięki czemu zachowają piękny wygląd przez cały rok 2018. Mogą zawierać 26 kart lub 52 karty i być klejone wzdłuż dolnej lub górnej krawędzi – według indywidualnych preferencji.

Zobacz więcej