Tradycyjna reklama drukowana to często najlepszy wybór. Być może jest ona dla Ciebie wymarzoną formą reklamy!
Nasze doświadczenie w projektowaniu graficznym sprawi, że klient nie przejdzie obok Twoich materiałów obojętnie.

Zobacz nasze realizacje

 

Ulotki i plakaty

Ulotki i plakaty

Plakat i ulotka to najpopularniejsza forma reklamy, sprawdzona i niedroga metoda, która pozwoli Ci dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów. Oferujemy nowoczesne wydruki w bardzo atrakcyjnych cenach, dobierając format i nakład do potrzeb i budżetu zamawiającego. Poza typowymi ulotkami proponujemy także ulotki składane i drukowane na papierze o wysokiej gramaturze, które mogą spełniać funkcję zaproszenia.

Foldery i katalogi

Foldery i katalogi

Foldery i katalogi trafiają do osób zainteresowanych szczegółową ofertą Twojej firmy. Mogą pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji o zakupie, więc bardzo ważna jest jakość tych materiałów. Oferujemy katalogi szyte, klejone i spiralowane. Stosujemy laminowanie, które zapewnia większą trwałość, a druk wypukły lub selektywny nadaje wybranym fragmentom wyczuwalną w dotyku, lekko wypukłą fakturę oraz połysk. Zszywki oczkowe umożliwiają wpięcie broszury w segregator.

Wizytówki

Wizytówki

Czytelna i niebanalna wizytówka ułatwia nawiązywanie kontaktów biznesowych, a Twoja firma zyskuje klientów i uznanie. Nasze produkty są atrakcyjne wizualnie, oferujemy wizytówki tradycyjne oraz specjalne, z opcją druku wypukłego, pokryte dodatkowo folią. Plastikowe karty mogą pełnić także funkcję kart rabatowych lub dostępowych.

Teczki firmowe

Teczki firmowe

Teczka firmowa to elegancki sposób prezentacji dokumentów i dyskretna wizytówka Twojej firmy. Oferujemy standardowe teczki z dwoma skrzydełkami oraz wersje rozszerzone, pokryte  laminatem i lakierem wybiórczym oraz zaopatrzone w nacięcie umożliwiające dołączenie wizytówki. Uzupełnieniem  Twojej teczki powinien być  papier firmowy, na którym wydrukujesz swoją ofertę.  Twoi klienci z pewnością docenią spójną formę komunikacji i jakość użytych materiałów. Jeśli chcesz by Twoja firmowa papeteria wyróżniała Cię z tłumu proponujemy  listownik z fakturą płótna lub notatnik z kamienia.

Kalendarze

Kalendarze

Firmowy kalendarz to praktyczny prezent, a zarazem znakomity sposób na długotrwałą reklamę Twojej firmy. Wykonujemy kalendarze biurkowe (kartki klejone lub bindowane), ścienne - kalendarze trójdzielne lub jednodzielne, z główką płaską lub wypukłą, kieszonkowe (praktyczne ze względu na rozmiar), planszowe (jednokartkowe ścienne z metalową listwą i zawieszką), kalendarze książkowe (z okładką skórzaną lub skóropodobną, na życzenie ozdobione tłoczonym logo i spersonalizowane) i inne.

Gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe

Oferowane przez nas gadżety reklamowe spełniają dwie podstawowe funkcje: promocyjną oraz informacyjną. Wręczenie gadżetu na spotkaniu biznesowym ułatwia pozyskanie nowych kontrahentów, ociepla relacje i zachęca klienta do kontaktu z firmą. Ogromny wybór gadżetów reklamowych, od czapek z daszkiem po eleganckie zestawy do wina, pozwoli Ci wybrać upominek odpowiedni do Twojej działalności.