Dziś, masz szansę rozwinąć biznes, tylko jeśli posiadasz dobrą stronę internetową.
My stworzymy dla Ciebie stronę szyta na miarę potrzeb Twoich i Twoich klientów.

Zobacz nasze realizacje

 

Strony internetowe

Strony internetowe

Profesjonalne strony www to wymóg naszych czasów. Miliony ludzi każdego dnia poszukują informacji w Internecie, dobrze byłoby więc, by znaleźli także stronę Twojej firmy i rzetelne informacje o niej. Oferujemy projektowanie indywidualnego, dostosowanego dla Ciebie, czytelnego, estetycznego i płynnie działającego serwisu internetowego. Nasi programiści stworzą stronę internetową w system CMS (system zarządzania treścią), dzięki któremu nawet nie mając wiedzy informatycznej będziesz mógł samodzielnie wprowadzać nową treść i zdjęcia na stronę internetową,

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe zaczynają dominować na rynku sprzedaży. Konsumenci coraz częściej dokonują zakupów online, oszczędzając czas i pieniądze. Warto dać szansę także Twoim klientom! Stworzymy dla Ciebie sklep internetowy z dowolną ilością produktów pogrupowanych wg wybranych kategorii, np. producenta, ceny czy typu towaru. Nie zapomnimy o zaakcentowaniu promocji czy najchętniej kupowanych produktów, a jeśli planujesz podbój zagranicznych rynków – przygotujemy także niezbędną wersję językową serwisu.

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie

Usługa pozycjonowania stron internetowych jest jednym z najważniejszych elementów marketingu internetowego. Sam fakt, że strona jest w Internecie, nie oznacza niestety, że każdy zainteresowany szybko ją znajdzie. Niezbędne jest użycie specjalnych narzędzi do pozycjonowania stron www (SEO), dzięki którym klienci wpisujący w wyszukiwarkę słowa związane z profilem firmy szybko i sprawnie trafią na Twoją stronę www. Pozycjonowanie stron to najważniejszy element marketingu internetowego.

Social Media

Social Media

W zdobywaniu nowych klientów nieocenioną pomocą są media społecznościowe. Profil na Facebooku czy Instagramie to świetna wizytówka firmy, a jednocześnie miejsce gdzie zdobywasz klientów. Doradzimy, stworzymy i poprowadzimy dla Ciebie profile w wybranych przez Ciebie mediach. Zorganizujemy posty, konkursy i odpowiemy na komentrze użytkowników.  Pozwól by Twoi klienci dobrze się bawili na Twoim profilu.

Kampanie Google AdWords

Kampanie Google AdWords

Reklamy Google to świetny sposób by być widocznym w wyszukiwarce Google. Inaczej niż pozycjonowanie, kampanie Google Adwords pozwalają reklamować się natychmiast po rozpoczęciu kampanii, w bardzo określonych lokalizacjach czy grupach społecznych. Dodatkowym atutem jest fakt, że płacisz za reklamę tylko, gdy Twój potencjalny klient w nią kliknie. Wszyscy inni widza Twoją reklamę, a Ty nawet za to nie płacisz!

Banery internetowe

Banery internetowe

Jednym z elementów reklamy w sieci są banery internetowe. Klikasz, gdy Cię coś zaciekawi, prawda? Banery statyczne opierają się głównie na atrakcyjnej grafice i haśle reklamowym, dynamiczne zawierają ruchome elementy dodatkowo przyciągające wzrok – tworzymy oba rodzaje. Oferujemy realizację zarówno pojedynczych banerów, jak i spójnego graficznie pakietu, niezbędnego do kompleksowej reklamy stworzonej przez Ciebie strony www.