Zajmujemy się kreowaniem reklamy, która przyciąga klienta. Może być to ogromny billboard lub mobilna reklama na samochodzie.
Od lat oklejamy witryny sklepowe i sprawiamy by klient Cię zauważył.

Zobacz nasze realizacje

 

Billboardy

Billboardy

Billboard to nośnik, który naprawdę trudno przeoczyć, a duża reklama często oznacza dużą skuteczność. Plansze mocowane są z reguły na elewacji budynku lub na specjalnej samonośnej konstrukcji, przez co są doskonale widoczne. Możesz zamówić u nas reklamę wykonaną z papieru lub folii samoprzylepnej, oferujemy także wynajem przyczep reklamowych, dzięki którym Twoja reklama może być eksponowana w dowolnym czasie i miejscu.

Tablice reklamowe

Tablice reklamowe

Pierwsze zetknięcie klienta z Twoją firmą nie musi odbywać się od razu za pośrednictwem reklamy wielkoformatowej. W wielu wypadkach wystarczy reklama planszowa, czyli wywieszka, szyld, wszelkiego rodzaju tablice. Wykonujemy je z folii samoprzylepnej lub wydruków solwentowych, stosujemy różne podkłady – blachę, PCV, plexi lub alucobond. Taką reklamę można umieścić praktycznie wszędzie, jej zaletą jest większa niż w przypadku billboardów mobilność i mniejsze koszta wykonania.

Reklamy świetlne

Reklamy świetlne

Większość reklam zewnętrznych jest czytelna jedynie w świetle słonecznym lub wymaga montażu dodatkowego oświetlenia. Aby Twoja reklama była dobrze widoczna także po zapadnięciu zmroku, polecamy reklamy operujące światłem świetlówek lub ledów. Najpopularniejsze to kasetony (podświetlana grafika na pleksi), litery świetlne oraz neony.

Reklamy samochodowe

Reklamy samochodowe

Coraz więcej czasu spędzamy za kierownicą, dlatego reklamy umieszczane na samochodach mają szerokie grono odbiorców. Reklamy wykonujemy z folii samoprzylepnej, wylewanej, perforowanej (nie ograniczającej widoczności z wnętrza pojazdu) oraz na podkładzie z folii magnetycznej (łatwy montaż i demontaż).

Reklamy przestrzenne

Reklamy przestrzenne

Rzeczywistość 3d to nie tylko nowoczesne kino, ale także świat marketingu. Oferujemy reklamy przestrzenne wycinane ze styroduru, malowane i mocowane do pleksi. Takie bryły są niezwykle efektowne i przyciągają uwagę przechodniów jako formy nietypowe, odcinające się tradycyjnych, płaskich tablic – a przecież chcesz, żeby Twoja firma wyróżniała się na tle innych przekazów reklamowych.

Banery i flagi

Banery i flagi

Bez tych form reklamy trudno sobie wyobrazić jakąkolwiek promocję – są dobrze widoczne, łatwe w montażu i stosunkowo niedrogie. Mogą być eksponowane wielokrotnie w różnych miejscach i czasie, nadają się zarówno do kampanii krótkoterminowych, jak i wielosezonowych. Banery drukujemy na folii PCV, z wykończeniem oczkowym lub tunelowym, flagi natomiast na tkaninie poliestrowej, bardzo odpornej na zniszczenia.

Wynajem powierzchni reklamowych

Zajmiemy się nie tylko przygotowaniem i wyprodukowaniem Twojej reklamy, ale zadbamy również o atrakcyjne miejsce na jej prezentację. Oferujemy wykonanie i montaż konstrukcji billboardów oraz wynajem powierzchni reklamowych w Kartuzach, Żukowie i Sierakowicach.